Čo by si chcel od Ježiška?

Tipy na darčeky

Inšpirujte sa !

Vianočná charita

Sponzorované odkazy

Vianoce 2013Autor: redakcia
07.10.2013 (12:30)

Aj v tomto roku vám chceme, blížiace sa Vianoce 2013, spríjemniť a napomôcť tomu, aby sa stali skutočnými sviatkami pokoja, radosti a veselosti. Prečítajte si, čo sme pre vás pripravili.

Po roku sme opäť späť. Aj tento krát vám prinášame a ponúkame tipy na vianočné darčeky, tipy ako a kde stráviť predvianočný čas s rodinou či priateľmi, ako aj množstvo ďalších informácií týkajúcich sa vianočných sviatkov a nádherného obdobia, ktoré im predchádza.

Presvedčte sa sami o tom, že jednotlivé kategórie v sebe ukrývajú bohatý obsah. Urobte si pohodlie a nazrite do nášho sveta Vianoc...


Vianočné darčeky

Existuje zopár šťastlivcov, ktorí presne vedia, čo na Vianoce darovať. Ale čo tí ostatní? Pre všetkých tých, ktorí potrebujú poradiť, sú tu Vianočné darčeky. Nájdete medzi nimi "horúce" tipy na vianočné darčeky pre deti, ženy, mužov. Vianočné darčeky tradičné, aj tie dych vyrážajúce. Nakuknite a uvidíte....

Vianočné recepty

Omrzelo vás piecť každý rok tie isté koláče? Chcete vyskúšať niečo nové? Skúste si vybrať z našich Vianočných receptov a po celom vašom byte či dome sa iste roznesie príjemná vôňa. Medzi receptami na koláčiky nájdete zdravšie varianty s ovsenými vločkami (vyskúšajte, sú fakt výborné). Okrem receptov na sladké a slané koláče, nájdete aj recepty na vianočný punč a iné nápoje, vianočnú kapustnicu a ryby.  Ak máte vianočný recept, s ktorým sa chcete podeliť, napíšte nám, radi ho zverejníme.

vianocne kolace


Všetko o Vianociach

V kapitole O Vianociach nájdete pútavé články a informácie o vianočných sviatkoch na Slovensku i zo sveta. Zaspievaním si vianočných kolied či pesničiek počas prípravy na Vianoce a pri rozsvietenom vianočnom stromčeku sa čaro Vianoc u vás doma ešte znásobí. Myslíme aj na tých, ktorí sa nenarodili pod šťastnou hviezdou a potrebujú pomoc ostatných, aby sa rozžiarili ich tváre, nielen počas vianočného obdobia. V kategórii Vianočná charita poskytujeme priestor charitatívnym organizáciám na prezentovanie ich činnosti.

vianocne trhy

Vianočné podujatia

Predvianočné obdobie je štedré na kultúrny program. Vianočné podujatia zahŕňaju prehľad neodmysliteľných vianočných trhov 2013, tipy na ďalšie vianočné podujatia, výstavy a expozície v múzeách i výber aktuálneho TV programu. Zoznam podujatí sa bude samozrejme rozširovať s blížiacimi sa vianočnými sviatkami. Ponúkame aj možnosť vyhľadať si informácie o bohoslužbách.

 


Vianoce a deti

Ani naši najmenší nezostávajú bez povšimnutia. Veď ako by aj mohli. Vianoce a deti sú venované práve im. Nájdete tu vianočné básničky a pesničky, vianočné hry, omaľovánky a veľa iných vianočných zaujímavosti. Pomôžte Ježiškovi, aby sa nepomýlil a priniesol vašim deťom práve ten darček, po ktorom túžia. List Ježiškovi môžu deti poslať cez Vianoce.sk. A či si vianočné darčeky zaslúžia? To vám pomôže zistiť náš kalendár dobrých skutkov. Stačí vytlačiť a pripnúť na chladničku.  Ak chcete s deti aktívne zapojiť do vianočných príprav, ponúkame vám niekoľko tipov ako na to.

Pošli List Ježiškovi už teraz!


Vianočná hudba

Vianočný i predvianočný čas si môžete spríjemniť počúvaním vianočných pesničiek. Pripravili sme pre vás výber tých, bez ktorých si Vianoce ani nevieme predstaviť. Tento rok sme prepojili vianočnú hudbu s textami, čo vám uľahčí spievanie.

Vianočné pozdravy

Originálny vianočný pozdrav a SMSka poteší každého. Vianočné pozdravy ponúkajú práve túto možnosť. Ak nemáte práve básnické črevo, inšpirujte sa alebo si priamo vyberte z našej ponuky vianočných i novoročných veršíkov.

Nenechajte si nič ujsť. Ak sa vám páčia Vianoce, pridajte sa k nám na Facebooku. Naladíme vás na Vianoce 2013 už teraz.

Ak ste niečo hľadali a nenašli, napíšte nám.

Hurá, už sa všetci tešíme na VIANOCE 2013!


Redakcia Vianoce.sk

Foto: Ivan Sedlák

1. TIP na darček
Retiazka okolo pása - ružové kvietky so zirkónmi
2. TIP na darček
Yarvik TAB275 7" GoTab Ion
3. TIP na darček
Seniorský pobyt, Hotel Flóra** Dudince
4. TIP na darček
Squelé babenky

Sponzorované odkazy