Čo by si chcel od Ježiška?

Tipy na darčeky

Inšpirujte sa !

Vianočná charita

Sponzorované odkazy

Vianoce 2010Autor: redakcia Vianoce.sk
15.10.2010 (11:00)

Portál Vianoce.sk vám chce aj tohtoročné, pomalým krokom sa blížiace, vianočné sviatky spríjemniť a napomôcť tomu, aby sa Vianoce stali skutočnými sviatkami pohody, radosti a harmónie.


Po roku sme teda späť. Aj tentokrát vám chceme priniesť a ponúknuť tipy na vianočné darčeky, tipy ako a kde stráviť predvianočný čas s rodinou či priateľmi ako aj množstvo ďalších informácií týkajúcich sa vianočných sviatkov a nádherného obdobia, ktoré im predchádza.

Jednotlivé kategórie v sebe ukrývajú bohatý obsah. Urobte si pohodlie, nazrite do nášho sveta a nechajte sa inšpirovať.

K príjemnej a slávnostnej nálade Štedrého večera patrí vianočná nádielka, obdarovávanie najbližích. Pre všetkých tých, ktorí potrebujú poradiť, sú tu Vianočné darčeky.

V kapitole O Vianociach nájdete pútavé články a informácie o vianočných sviatkoch na Slovensku i zo sveta. Vyskúšaním niektorých receptov z našej ponuky sa iste roznesie príjemná vôňa po celom vašom byte či dome. A možno práve zaspievaním si vianočných kolied či pesničiek pri rozsvietenom vianočnom stromčeku sa čaro Vianoc u vás doma ešte znásobí. Myslíme aj na tých, ktorí sa nenarodili pod šťastnou hviezdou a potrebujú pomoc ostatných, aby sa rozžiarili ich tváre, nielen počas vianočného obdobia. V kategórii Vianočná charita poskytujeme priestor charitatívnym organizáciám na prezentovanie ich činnosti.

V našej Vianočnej ankete, v ktorej odpovedajú známe osobnosti, sa dozviete, ako sa Vianoce slávia u nich doma.

Predvianočné obdobie je štedré na kultúrny program. Pre uľahčenie sme pre vás pripravili prehľady podujatí hneď v niekoľkých oblastiach. Kapitola Vianočné podujatia zahŕňa prehľad neodmysliteľných vianočných trhov v slovenských mestách či mestečkách, tipy na ďalšie vianočné podujatia a akcie, výstavy a expozície v múzeách i výber programov slovenských televíznych staníc. Zoznam podujatí sa bude samozrejme rozširovať s blížiacimi sa vianočnými sviatkami. Ponúkame aj možnosť vyhľadať si informácie o bohoslužbách.

Ani naši najmenší nezostávajú bez povšimnutia. Veď ako by sme mohli. Vianoce a deti sú venované práve im. Vianočné darčeky sú rozhodne to, na čo okrem zimných radovánok deti počas vianočných prázdnin veľmi tešia. Pomôcť Ježiškovi, aby sa nepomýlil a priniesom im práve ten darček, po ktorom túžia, môžu tak, že mu pošlú list prostredníctvom nášho portálu Vianoce.sk. Potom už musia byť len trpezlivé a počkať si kým príde deň D. Taktiež si môžu zopakovať či naučiť sa nové detské básničky a pesničky alebo zahrať si niektorú z vianočných hier.

Úprimný vianočný pozdrav, pohľadnica či SMSka poteší každého. Vianočné pozdravy ponúkajú práve túto možnosť. Ak nemáte práve básnické črevo, inšpirujte sa alebo si priamo vyberte z našej ponuky veršíkov.

Ak si náhodou chcete urobiť predvianočnú atmosféru už teraz, môžete. Vianoce v mobile vám k tomu napomôžu.

Pripravujeme pre Vás ešte mnoho ďalších noviniek a zaujímavostí, ktoré si určite nenechajte újsť, pretože vianočný portál Vianoce.sk ponúka zábavu a rozptýlenie pre všetkých - malých i veľkých.
'

1. TIP na darček
Toaletná voda Be the Legend
2. TIP na darček
Miesto pre vašu vianočnú reklamu
3. TIP na darček
Miesto pre vašu vianočnú reklamu
4. TIP na darček
Sada Polícia a dopravná výchova - MOY TOY drevené stavebnice

Sponzorované odkazy